Facebook

Meble na zamówienie

Uzupełnieniem naszej działalności są usługi związane z zabudową lokali użyteczności publicznej. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów w zakresie wykonania mebli, oferujemy kompleksowe usługi obejmujące profesjonalne doradztwo produktowe, dobór odpowiednich tkanin jak również transport i ustawienie mebli wg projektu.

 

Przykładowe realizacje

1. Cafe

Propozycja uniwersalnego zestawu do każdego typu lokalu zawierająca:
sofę 2-osobową, fotel i pufę. Sofa o ciekawym kształcie, lekkiej formie i obłych krawędziach. Dostępna w dwóch wymiarach szerokości siedziska 110 cm oraz zwiększonej 120 cm. Szczególną uwagę zwraca przód mebla z otwartą częścią pod siedzeniem. Takie rozwiązanie znacznie podnosi komfort użytkowania, zwiększa przestrzeń na nogi, ogranicza przypadkowe uszkodzenia tapicerki w dolnej części mebla oraz bardzo ułatwia utrzymanie podłogi w czystości.

2. Natt

Nowoczesny narożnik bez funkcji spania. Jego forma idealnie wpisuje się w pomieszczenia jako wyposażenie recepcji banków i hoteli, meble do restauracji, barów, zakładów fryzjerskich itp. Tapicerka wykonana w eko-skórze jest odporna na plamy i zabrudzenia, pozwala jednocześnie długo cieszyć się jej naturalnym pięknem. Narożniki wykonujemy na zamówienie pod wzg. wymiarów wykorzystując dostępną przestrzeń.